| UITGANGSvermogen | 4W |
|---|---|
| Jammerbereik | 1- 20m (afhankelijk van de signaalsterkte) |
| Voeding | 0 tot 60 Hz, 100 tot 240 |
| Uitgangsbanden | CDMA: 790-860 MHz GSM: 851-960 MHz DCS & STUKS: 1805-1990 MHz 3G: 2110-2170 MHz WiFi: 2400-2500 |
| Dimensie | 132x80x41mm (exclusief antennes) |
| Jamming Range | Tot 15M (afhankelijk van de signaallengte van de mobiele telefoon) |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 3W |
| Antennesdetails | hightech rubber (6 stuks) |
| Werktijd van de batterij | 2 urenmaximum |
| Ladertijd | Rond 6 uren |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Werkafstand | 1-20 m |
| UITGANGSvermogen | 5.5W |
| Voeding | Met AC-adapter (AC100-240V-DC12V), 7,4V 4000mA/H batterij |
| Dimensie | 156 x 88 x 46 mm (jammer zonder antenne) |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC110-240V/DC5V 12A) |
|---|---|
| Tijd bedienen | 24 uur continu |
| Totaal uitgangsvermogen | 16W |
| Jamming Range | tot 25 meter is de storingsradius nog steeds afhankelijk van de sterkte van het signaal in een bepaa |
| Antenne | 8 stuks (vastzetten van de antenne volgt het teken in het apparaat) |
| Veegsnelheid | Vast |
|---|---|
| Waaier het Blokkeren | 500M To 2000M (Depened op Signaallengte) |
| Afstandsbediening | Aan/uit |
| Afmetingen | 40x40x50 cm |
| Operationele temp | -10°C - +65°C |
| Werktijd | 90 minuten |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 4 watt |
| Beveiligingsstraal | 1-20m |
| Signaalstoorzender voor | WiFi GPS 3G 4G telefoonsignaal |
| Kleur | Zwart |
| Effectief bereik | 5 ~ 25 meter |
|---|---|
| ower bron | Wisselstroomadapters |
| Interface | 4 x SMA 3dB-antennes |
| Afmetingen (LxWxD) | 213 x 170 x 41 mm |
| Gewicht | Stoorzender 1900gram |
| Beveiligingsstraal | Tot 40 meter, signaalsterkte <= -68dbm |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroom: 110/220 V DC12V |
| Elektrische stroom | 8a |
| Totaal vermogen | 15 Watt |
| Stroomverbruik | 75watt |
| Antennesdetails | hightech rubber (6 stuks) |
|---|---|
| Voeding | AC 110~250V aan gelijkstroom 12V, auto 12V aan gelijkstroom 12V |
| Jamming Range | Tot 15M (afhankelijk van de signaallengte van de mobiele telefoon) |
| Werktijd van de batterij | 2 urenmaximum |
| Ladertijd | Rond 6 uren |
| Totaal uitgangsvermogen | 320 Watt. |
|---|---|
| Beveiligingswaaier | 300 tot 500m (Signaalsterkte <=75dbm.) |
| Type antennes | 6 stuks externe hoge versterking (7-8dBi) omnidirectioneel (standaard) |
| Werkfrequentie | 6 banden |
| Totaal systeemgewicht | Ongeveer 60 kg |