| Jamming Range | tot 500 m |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 240W |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, 100 tot 240 V |
| AC-adapter | AC100-240V,DC27V |
| Dimensie | 588 X 600 X 600mm |
| Frequentiebereik | -CDMA800,850-894MHz -GSM900,925-960MHz -GSM1800 & PCS1900,1805-1990MHz -3G,WCDMA,2110-2170MHz -W |
|---|---|
| Maximaal vermogen | 500(W) |
| Verlichtingsbescherming | Directe Grond |
| windsnelheid | 200 ((Km/h) |
| Houd de diameter van de stok vast | Φ50-Φ114 (mm) |
| Blokkerende Waaier | 1-10 meter |
|---|---|
| Storingfrequenties | 2320 – 2345 MHz, 2345 – 2400 MHz, 167 – 175 MHz |
| Stroominvoer | AC110V-240V |
| Vermogen | DC8V 3000 mAh |
| Maat | 110 mm x 62 mm x 30 mm |
| Materialen | Stof |
|---|---|
| Kleur | camouflage |
| Verpakking Details | Karton met Netural-Verpakking |
| Levertijd | 5000 pcs per maand |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, Paypal, L/C |
| Vastlopend type | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G |
|---|---|
| Werkafstand | 1 - 20m |
| Totaal uitgangsvermogen | 4W |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC110V-240V,DC5V) |
| Tijd bedienen | 12 uur continu |
| Voor Jammer-modellen | ,JM110804 JM110805,JM110806,JM110810, JM110811, JM110812 ,JM110813 |
|---|---|
| Invoeren | DC12V |
| Verpakking Details | Karton met Netural-Verpakking |
| Levertijd | 1-3 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, Paypal, L/C |
| Pak voor Jammer-modellen | JM110810, JM110811, JM110812, JM110813, JM110804 JM110805 en JM110806 |
|---|---|
| Invoeren | 100-240V 50-60Hz |
| Verpakking Details | Karton met Netural-Verpakking |
| Levertijd | 1-3 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, Paypal, L/C |
| Jamming Range | tot 50m |
|---|---|
| banden | 14 kanalen |
| Relatieve vochtigheid | ≤80% |
| Totaal uitgangsvermogen | 30-35W |
| Antenneparameters | Omni-antennes |
| Signaalbandbreedte isoleren | 1.0G: 895-1000 MHz -1.2G: 1195-1300 MHz -2.4G: 2395-2500 MHz |
|---|---|
| Dekkingsgebied | Tot 15 meter |
| Hoofdfuncties | Wi-Fi, Bluetooth, draadloze videosignaalstoorzender |
| Aanvullende functies | Spy camera en audio bug blocker |
| Stroombron | Stekker, autoadapter of ingebouwde batterij |
| Hoofdfuncties | Wi-Fi, Bluetooth, draadloze videosignaalstoorzender |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC100-240V DC12V) |
| Dekkingsgebied | Tot 15 meter |
| interne batterij | 2000 mAh oplaadbare li-ion |