| Totaal vermogen | 12Watt |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroom 110-240 V / gelijkstroom 5 V |
| Beveiligingsstraal | Tot 40 meter |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 3 kg |
| Kan blokkeren | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, WIFI |
|---|---|
| Jamming Range | Radius 1-20 m |
| Antenne | 6 stks |
| Totaal uitgangsvermogen | 12W |
| Stroombron | AC-aanpassing (AC110V-240V DC5V) |
| CDMA/GSM | 850-970 MHz |
|---|---|
| DCS/PHS | 1805-1930 MHz |
| Wifi | 2400-2500MH |
| Jamming Range | 1 tot 10 m |
| Vermogen | 7,4V 2200mA/u |
| Jamming Range | Tot 20 meter |
|---|---|
| Veiligheidsregelgeving | Wisselstroomadapter UL (E190582) CSA (LR112971 niveau 3) |
| Dimensie | 245 x 85 x 30 mm |
| Vermogen | Gelijkstroom 5V 8A |
| Stroominvoer | AC110V-240V |
| Tijd bedienen | 24 uur continu |
|---|---|
| Jamming Range | Straal 30-50 M |
| Totaal uitgangsvermogen | 40W |
| Dimensie | 385(L)×340(W)×180H)mm (niet inbegrepen antenne) |
| Antenneafmeting | 580(L)×285(B)×100(H) |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Werkafstand | 2-40 M |
| UITGANGSvermogen | 15W |
| Voeding | Wisselstroom: 110/220 V DC12V, elektrische stroom: 8A |
| Dimensie | 32*11,5*5,5 cm |
| Dimensie | 305 x 140 x 51 mm |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| Totaal uitgangsvermogen | 15W |
| Jamming Range | Tot 40 m |
| Jamstraal | 2-40 meter |
|---|---|
| banden | 18 Kanalen |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Stoorzender | Typ Bureaublad |
| Voeding | AC-110-240V, DC-12V |
| Vastlopend type | CDMA, GSM, DCS/PCS, 3G |
|---|---|
| Werkafstand | 5 ~ 25 meter |
| Interface | 4 x SMA 3dB-antennes |
| Stroombron | Wisselstroomadapters |
| Afmetingen (LxWxD) | 213 x 170 x 41 mm |
| Materialen | PU-lederen afwerking |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Verpakking Details | Karton met Netural Packin |
| Levertijd | 1-3 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, Paypal, L/C |