| Beveiligingsstraal | Afschermingsradius: tot 120 meter (afhankelijk van de signaalsterkte op de toepassingsplaats.) |
|---|---|
| Uit gezette macht | 80 watts |
| Isolatiesignaalfrequentie | - CDMA: 850-894 Mhz - GSM: 925-960 Mhz - DCS/PCS: 1805-1990MHz -3G: 2110-2170 Mhz |
| Voeding | 110-230AC/DC27V |
| Koelsysteem | met geïntegreerd inlaatluchtfilter |
| Antennes voor | Stoorzender JM110834 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Verpakking Details | Karton met Netural-Verpakking |
| Levertijd | 1-3 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, Paypal, L/C |
| Signaalbandbreedte isoleren | CDMA: 850-960 MHz GSM: 1805-1880 MHz GSM: 1920-1990 MHz 3G: 2110-2170 MHz |
|---|---|
| UITGANGSvermogen | 45Watt (vier banden) |
| Beveiligingswaaier | Tot 100 meter (afhankelijk van de signaalsterkte op de toepassingsplaats.) |
| Voeding | ~230VAC / ~110VAC +24VDC |
| Huisvesting | Metaalbijlage |
| Beschrijving | blocker van het cellphonesignaal |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 15W |
| Jamming Range | Tot 40 m |
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| Gewicht | 3.0KG |
| Jamming Range | 1-20 meter is afhankelijk van de verschillende lokale signaalsterkte |
|---|---|
| Laadkracht | AC-100-240V, DC-12V |
| Ingebouwde interne batterij | Ja |
| Ingebouwde batterij | 4700mA/u |
| Transportpakket | Dozen |
| Vastlopend type | GPS L1 |
|---|---|
| Werkafstand | 1-10 meter (afhankelijk van de signaalsterkte) |
| Werkende band | 1555-1595 MHz |
| Totaal uitgangsvermogen | 0,5 W |
| Voeding | Ingebouwde Li-batterij, AC-adapter |
| Totaal werkgroepen | 12 kanalen |
|---|---|
| Handelsmerk | OEM/ODM-stoorzender |
| Verstelbaar | Ja |
| Typ van verstoringsapparaat | Bureaublad |
| Antennes | 12PCS Omni-antenne |
| Signaalbandbreedte isoleren | CDMA800 850-894MHz -GSM900 925-960MHz -DCS1800 1805-1880MHz -PCS1900 1930-1990MHz -3G:2110-2170MHz |
|---|---|
| Totaal vermogen | 250w |
| Beveiligingsstraal | 200-500M (gebaseerd op signaalsterkte op de achtergrond<=-75dBm) |
| Frequentiebanden | tot en met 5 banden |
| Stroomverbruik | 1000W |
| Werkende band | 1555-1595 MHz |
|---|---|
| Bereik | 1-10 meter (afhankelijk van de signaalsterkte) |
| Totaal uitgangsvermogen | 0,5 W |
| Typische batterijduur | Ongeveer 4 uur. |
| Dimensie | (L*B*H)95×45×18mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 30-35W |
|---|---|
| Jamming Range | tot 50m |
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| AC-adapter | (AC100-240V-DC12V) |
| Dimensie | 395x 238 x 60mm |