| Jamming Range | Tot 40 m |
|---|---|
| UITGANGSvermogen | 15 watt |
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| Dimensie | 305 x 140 x 51 mm |
| Gewicht | 2,8 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 3W |
|---|---|
| Jamming Range | Tot 20 m |
| AC-adapter | (AC100-240V-DC12V), 4000mA/H-batterij |
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| Dimensie | 126x76x35mm en om antennes niet te omvatten |
| Vastlopend type | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G, GPSL1 |
|---|---|
| Werkafstand | 1 - 20 meter |
| UITGANGSvermogen | 5.5W |
| Voeding | Met AC-adapter (AC100-240V-DC12V), 7,4V 4000mA/H batterij |
| Tijd gebruiken | ongeveer 90 minuten |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Werkafstand | 1-15 M |
| UITGANGSvermogen | 3W |
| Voeding | AC 110~250V aan gelijkstroom 12V, auto 12V aan gelijkstroom 12V |
| Dimensie | 127/250x75x34mm |
| Totale productiemacht | 20W |
|---|---|
| Jamming Range | Tot 60M |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, 100 tot 240 V |
| Dimensie | 210 x 50 x 170 mm |
| Gewicht | 3,2 kg |
| Beveiligingsstraal | Tot 40 meter |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroom 110-240 V / gelijkstroom 5 V |
| RF -frequentie | CDMA (850-894MHz) DCS&PHS (1930-1990MHz) 3G (2100-2170MHz) GPS (1500-1600MHz) WiFi (2400-2500MHz |
| Totaal vermogen | 12Watt |
| Maat | 263(L)*140(W)*50(H)mm |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G, GPS |
|---|---|
| Werkafstand | 1-20 m |
| UITGANGSvermogen | 4 watt |
| Voeding | AC Last (AC110-220V aan DC12V) & Autolast (DC12V) |
| Dimensie | L163*B85*H43mm |
| Beschikbaar systeem | wereldwijd mobiel telefoonnetwerk |
|---|---|
| Voeding | (AC110V-240,DC24V-27V 15A) |
| Tijd bedienen | 12 uur continu |
| Beveiligingsstraal | Tot 100 meter |
| Totaal uitgangsvermogen | 75W |
| Totaal uitgangsvermogen | 7W |
|---|---|
| Jamming Range | Tot 40 m |
| Antenne | Externe antennes In alle richtingen |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, 100 tot 240 V |
| AC-adapter | AC100-240V-DC12V |
| Pakken voor | JM170165 |
|---|---|
| Frequentiebereik | 800-2500 MHz |
| I/O -impedantie | 50Ω/N schakelaar |
| Omgevingstemperatuur | -10 ° C ~ 60 ° C |
| Vermogen (dB) | Uplink 7DB |