| Antennesdetails | High-tech Rubber (8 Eenheden) |
|---|---|
| Werktijd van de batterij | meer dan 2 uren |
| Ladertijd | rond 10 uren |
| Totaal uitgangsvermogen | 4W |
| Jamming Range | Tot 20 m |
| Totaal uitgangsvermogen | 16W |
|---|---|
| Jamming Range | Tot 20 m |
| Antenne | 8 pc's |
| Tijd bedienen | 24 uur continu |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC110-240V) |
| Jamming Range | Tot 25 m |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 6W |
| Antenne | Externe antennes In alle richtingen |
| AC-adapter | AC100-240V-DC12 |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, 100 tot 240 V |
| Vastlopend type | GPS L1 |
|---|---|
| Werkafstand | 2 - 10 meter |
| Frequentie | 1570-1580MHz |
| Stroombron | 12V |
| Werkstroom | 100 ma |
| Beveiligingsstraal | 0,5-1,5 meter |
|---|---|
| Batterij binnenin | 2000mAh / 12V |
| Beschermingshoek | Horizontaal 90°/verticaal 90° |
| Voeding | Batterij binnenin / AC-adapter |
| Werktijd | 8 uur |
| Beïnvloede Frequentiegebieden | 870-880 MHz (CDMA) 935-960 MHz (GSM) 1805-1880 MHz (DCS) 1930-1990 MHz (PHS) 2110-2170 MHz (3G) |
|---|---|
| Energieverbruik | 33W |
| UITGANGSvermogen | 10 watts |
| Stroombron | Muurstop |
| Betrokken straal | Tot 50 meter |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC12V) |
|---|---|
| Beveiligingsstraal | 2-40 m |
| Antenne | 6 stuks antennes |
| Kleur | Zwart |
| Verpakking Details | Karton met Netural-Verpakking |
| Totaal werkgroepen | 16 kanalen |
|---|---|
| Verstelbaar | Ja |
| Kan in de auto worden gebruikt | DC12V |
| Totaal uitgangsvermogen | 30-38W |
| Transportpakket | Net -pakket |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Werkafstand | 1-25 M |
| UITGANGSvermogen | 4.2W |
| Voeding | AC100-240V en DC12V autolader |
| Dimensie | 177,5x76,5x36,5mm |
| Antennes | 5 STUKS |
|---|---|
| Pakken voor | JM170156 |
| Verpakking Details | Karton met Netural-Verpakking |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, Paypal, L/C |