| Gebruikt voor | Draagtas voor stoorzender |
|---|---|
| Materialen | PU-lederen afwerking |
| Hs-code | 8543709200 |
| Oorsprong | CHINA |
| Verpakking Details | Karton met Netural-Verpakking |
| Antennes voor | Stoorzendermodel JM110801 |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Verpakking Details | Karton met Netural-Verpakking |
| Levertijd | 1-3 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, Paypal, L/C |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Pakken voor | JM110804 Stoorzender |
| Verpakking Details | Karton met Netural-Verpakking |
| Levertijd | 1-3 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, Paypal, L/C |
| Beveiligingsstraal | Tot 40 meter, signaalsterkte <= -68dbm |
|---|---|
| Totaal vermogen | 15 Watt |
| Apparaatgewicht | 1,75 kg |
| Stroomverbruik | 75watt |
| Maat | 32*11,5*5,5 cm |
| Blokkeren | Alle mobiele telefoonsignalen, LOJACK GPS, Wi-Fi, RF-signalen |
|---|---|
| Jamming Range | 2 tot 20 meter (bij -75 dBm, afhankelijk van de signaalsterkte in een bepaald gebied) |
| Met autolader | Ja |
| Met koelsysteem | Ja |
| Met DIP-schakelaar | Ja |
| Pakken voor | JM110828, JM110829, JM110830, JM110831 & JM110836 Stoorzender |
|---|---|
| Materialen | PU-lederen afwerking |
| Verpakking Details | Karton met Netural-Verpakking |
| Levertijd | 1-3 werkdagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, Paypal, L/C |
| Voeding | AC-adapter (AC160-240V) |
|---|---|
| Enkele uitgangsvermogen | -200mA / 5W |
| Vermogen | 40W |
| Verstelbare straal | 1-50 M |
| Dimensie | 380(L)×300(B)×90(H)mm |
| Betrokken frequentie | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WiFi, GPSL1, Lojack |
|---|---|
| Jamming Range | Tot 20 m |
| Totaal uitgangsvermogen | 3W |
| AC-adapter | (AC100-240V-DC12V), 4000mA/H-batterij |
| Dimensie | 126x76x35mm en om antennes niet te omvatten |
| Jamming Range | Verstelbare straal: 1-25 M |
|---|---|
| Dimensie | 245(L)×160(B)×50(H)mm |
| Gewicht | 3000 g |
| Enkele uitgangsvermogen | +35dBm/800mW |
| Stroominvoer | AC110V-240V |
| Halve diameter van onderschepping | 20-40 meter |
|---|---|
| Gewicht | 3 kg |
| Relatieve vochtigheid | 20%-95% |
| Werktemperatuur | -40 ~ +55 graad Celsius |
| Voeding | AC110-220V±10% / DC5V 45-55Hz |