| Frequentie | 1500-1600 MHz |
|---|---|
| Laad- | Sigarettenaansteker in de auto (12v-24V) |
| Antenne | 1 stuk antenne |
| Typische dekking | 2 tot 10 meter |
| Pakken voor | :GPS/Glonass/GalileoL1 |
| Kan direct in het voertuig worden gebruikt | Stabiel vermogen |
|---|---|
| Hoog rendement eindversterker | Gebruiksgemak en onderhoud |
| Type antennes | Omini-directioneel |
| Kleur | Zwart |
| Jamming Range | Tot 40 m |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G |
|---|---|
| Werkafstand | tot 100 m |
| UITGANGSvermogen | 70W |
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| Dimensie | 335x238x60mm |
| Typische dekking | 5-25 meter |
|---|---|
| Stroombron | Wisselstroomadapters |
| Werkstroom | 6 - 8A |
| UITGANGSvermogen | 4W |
| Frequentie voor Amerika | GSM850, GSM900, GSM1900 en W-CDMA 2110MHz |
| Beïnvloede Frequentiegebieden | -WiFi / Bluetooth:2400-2500MHz -Draadloze video:1200-1300MHz |
|---|---|
| Antenne | 2 stks |
| Jamming Range | Straal 1-20M |
| Veiligheidsregelgeving | Wisselstroomadapter UL (E190582), CSA (LR112971 niveau 3) |
| Totaal uitgangsvermogen | 2W |
| Jamming Range | Tot 20 m |
|---|---|
| Antenneparameters | Externe antennes In alle richtingen al behandelde slechts neerstraalverbinding van TX frequentie |
| Tijd bedienen | 12 uur continu |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC110V-240V,DC5V) |
| Totaal uitgangsvermogen | 4W |
| Antenne | 10 antennes |
|---|---|
| Jamming Range | Radius 1-20 m |
| Werktijd | 1.5-3 uren |
| Kleur | Zwart |
| Dimensie | 170×100×50 mm exclusief antenne (met antennehoogte in 255 mm) |
| Betrokken frequentie | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI 2.4G, VHF 135, UHF 400 |
|---|---|
| Afschermingsradius | 2-40 m |
| Totaal uitgangsvermogen | 15W |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC110V-220V,DC12V) |
| Kleur | Zwart |
| UITGANGSvermogen | 15 watt |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Betrokken frequentie | CDMA/GSM, DCS, 3G, GPS, Lojack, UHF |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC110-220V-DC12V) |
| Beveiligingsstraal | (2-40) meter@-75dBm (afhankelijk van de sterkte van het signaal in een bepaald gebied.) |
| Jamstraal | 2 tot 20 meter |
|---|---|
| Koelsysteem | Hoog rendement radiator van aluminiumlegering, ingebouwde koelventilator |
| Voeding | AC100-240V tot DC12V |
| Totaal uitgangsvermogen | 3W |
| Werktijd | Doorwerken 1,5 uur |