| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G 5.8G, GPS L1, Lojack |
|---|---|
| Werkafstand | 2 tot 20 m |
| UITGANGSvermogen | 7W |
| Voeding | adapter 50 tot 60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) Autolader: DC12V IN |
| Dimensie | 160*83*46mm (exclusief antenne) |
| Totaal uitgangsvermogen | 300W |
|---|---|
| Totaal systeemgewicht | Ongeveer 60kg |
| Vochtigheid | Tot 80% |
| Verrichtingstemperatuur | -20… +50 Graad Celsius |
| Type antennes | 6 stuks extern (2-3dBi) omnidirectioneel (standaard) |
| RF -frequentie | CDMA (850-894MHz) GSM (925-960MHz) DCS (1805-1880MHz) PHS (1920-1990MHz) 3G (2100-2170MHz) |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroom 110-240 V / gelijkstroom 5 V |
| Afschermingsradius | Tot 40 meter |
| Totaal vermogen | 12Watt |
| Gewicht | 3 kg |
| Voeding | AC110V~220V/DC24V |
|---|---|
| Beveiligingswaaier | Tot 150 meter |
| Totaal vermogen | 80 watt |
| Stroomverbruik | ongeveer 350W |
| Gewicht | ongeveer 5,3 kg (zonder Omni-antennes) |
| Totaal uitgangsvermogen | 70W |
|---|---|
| Blokkeer alle signalen van mobiele telefoons | 3G/CDMA/GSM/DCS/PCS |
| Jamming Range | tot 100 meter |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC27V) |
| Aanmeldingsgebied | Gevangenis, bewaker, toezicht houden op vergaderruimte, bibliotheek, theater, klaslokaal enz |
| Frequentie | CDMA, GSM, 3G, WIFI, GPS |
|---|---|
| Jamming Range | Tot 40 m |
| Totaal uitgangsvermogen | 15W |
| Antenne | 6 stuks antennes |
| AC-adapter | AC100-240V,DC12V |
| Totaal uitgangsvermogen | 3W |
|---|---|
| Jamming Range | Tot 20 m |
| Antenne | Externe antennes In alle richtingen al behandelde slechts neerstraalverbinding van TX frequentie |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, 100 tot 240 V |
| AC-adapter | (AC100-240V-DC12V), 4000mA/H-batterij |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, GPSL1 |
|---|---|
| Werkafstand | 1-20 m |
| UITGANGSvermogen | 4W |
| Voeding | Met AC-adapter (AC100-240V-DC12V), 4000mA/H batterij |
| Dimensie | 132x80x41mm en exclusief antennes |
| Vastlopend type | WiFi 2.4G |
|---|---|
| Werkafstand | 1 tot 10 M |
| UITGANGSvermogen | 0,5 W |
| Voeding | Navulbare Li-Batterij |
| Dimensie | 90x50x15mm |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, GPS L1 |
|---|---|
| Werkafstand | 1-20 m |
| UITGANGSvermogen | 3W |
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| Dimensie | 126x76x35mm en om antennes niet te omvatten |