| Voeding | AC110~220V±10% 45~55Hz |
|---|---|
| Frequentie | -Uplink DCS 1710-1785(MHz) -Downlink 1805-1880(MHz) |
| Dekking | Tot 1000m² |
| Betrouwbaarheid | Volgens de GB6993-86-standaard |
| Kleur | Grijs |
| Jamming Range | Straal 1-20 M |
|---|---|
| Enkele uitgangsvermogen | +33dBm |
| Stroominvoer | AC110V-240V |
| Typische batterijduur | 2-3 uur continu gebruik |
| Stroombron | Muurstop |
| Beschikbaar systeem | Wereldwijd mobiel netwerk |
|---|---|
| Totale Machtsoutput | 4W |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC110-240V DC5V) |
| Halve diameter van onderschepping | Tot 15 m(-75dBm) |
| Kleur | Zilver |
| Dimensie | 120x74x29mm en exclusief antennes I |
|---|---|
| Binnendoosafmeting | 220x202x65 mm |
| Volledig vastgesteld gewicht | 0,75 kg |
| Totaal uitgangsvermogen | 3W |
| Jamming Range | Tot 20 m |
| Jamming Range | Tot 40 m |
|---|---|
| banden | 6 kanalen |
| Totaal uitgangsvermogen | 15W |
| Antenneparameters | Omni-antennes |
| Oorsprong | Guangdong, China |
| Werkuren | Continu meer dan 24 uur |
|---|---|
| Halve diameter van onderschepping | 20-50 m |
| Totaal uitgangsvermogen | 16W |
| Verpakking | Neutrale verpakking |
| Maat | 210*50*170mm |
| Type antennes | omni-directioneel |
|---|---|
| Jamming Range | tot 20 meter (straal) |
| Werktijd van de batterij | 1,5 uur |
| Voeding | AC-100-240V, DC-12V |
| Ondersteuning autolader | Gelijkstroom-12V |
| Jamming Range | Straal 1~10 meter |
|---|---|
| Enkele uitgangsvermogen | +30dBm/1W |
| Vermogen | DC8V 3000 mAh |
| Temperatuur | -40 tot +55 ℃ |
| Stroominvoer | AC110V-240V |
| Jamming Range | Tot 25 m |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 15W |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC110-240V, DC5V 12A) |
| Tijd bedienen | 24 uur continu |
| Antenne | 8 pc's |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G, GPSL1, Lojack |
|---|---|
| Werkafstand | 2-40 M |
| UITGANGSvermogen | 18W |
| Voeding | Met AC-adapter (AC100-240V-DC12V) |
| Dimensie | 370 x 140 x 51mm |