| Antennes | Ingebouwde omnidirectionele antenne |
|---|---|
| Jamming Range | 1-15 m |
| Voeding | AC5V 12/15/20A |
| Typ van verstoringsapparaat | Bureaublad |
| Frequentiebereik stoorzender | CDMA,GSM,DCS,PCS,3G,4G,WiFi,UHF,VHF |
| Jamming frequentie | 20 Mhz 2500 Mhz |
|---|---|
| Signaalsterkte | <= -75 dBm) |
| Voeding | AC110-240V |
| Jamming Range | 200300m |
| Verpakking Details | Karton met Netural-Verpakking |
| Kan blokkeren | 3G, CDMA, GSM, DCS-PCS, 4g LTE |
|---|---|
| Voeding | AC-adapter |
| Beveiligingsstraal | 20-100m |
| Gewicht | 19 kg |
| Maat | 34*13*27cm |
| Beveiligingsstraal | Tot 15 meter |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 2.0W |
| Kleur | Zilverachtig |
| Frequentie | WIFI: 2400 ~ 2500 MHz; GSM900: 925 ~ 960 MHz GSM1800: 1805 ~ 1880 MHz GPSL1: 1500-1600 MHz |
| Verpakking Details | Karton met Netural-Verpakking |
| Vastlopend type | 1.2G, Wi-Fi 2.4G |
|---|---|
| Werkafstand | 1-20 m |
| UITGANGSvermogen | 2W |
| Voeding | AC-aanpassing (AC110V-240V DC5V) |
| Dimensie | 210(L)×170(B)×45(H)mm |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, 2,4G WiFi |
|---|---|
| Werkafstand | 1-40 M |
| UITGANGSvermogen | 16W |
| Voeding | AC-adapter (AC160-240V) |
| Dimensie | 400(L)×300(B)×130(H)mm |
| Vastlopend type | WiFi 2.4G |
|---|---|
| Werkafstand | 1 tot 10 M |
| UITGANGSvermogen | 1 W |
| Voeding | Stekker (AV110-240V, DC5V) |
| Dimensie | L: 95 x B: 45 XD: 18(mm) |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, GPS L1, WiFi 2.4G, VHF, UHF |
|---|---|
| Werkafstand | 1-25 m ((-75 dBm) |
| UITGANGSvermogen | 12W |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC110-240V DC9V) |
| Dimensie | 240 mm ((L) × 210 mm ((W) × 51 mm ((H) |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, GPS L1, WiFi 2.4G, VHF, UHF |
|---|---|
| Werkafstand | 1-25 m ((-75 dBm) |
| UITGANGSvermogen | 12W |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC110-240V, DC5V) |
| Dimensie | 240 mm ((L) × 210 mm ((W) × 51 mm ((H) |
| Jamming Range | 5 tot 20 meter |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 10W |
| Vastgelopen signaaltypen | CDMA, GSM, PCS, DCS, 3G, 4G WIMAX, 4G LTE, 315, 433, 868, GPS, WIFI, LOJACK... |
| Voeding | 50-60 Hz, 100-240 V AC, DC12V. |
| Ingebouwde koelventilatoren | 3 |