| Voeding | adapter 50 tot 60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
|---|---|
| Autolader | DC12V IN |
| Totaal vermogen | 7W |
| Beveiligingsstraal | 2-20 meter |
| Ingebouwde batterij | 7.4V/8000mAh |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, VHF, UHF, WiFi 2.4G |
|---|---|
| Werkafstand | 1-15 M |
| UITGANGSvermogen | 10-15W |
| Voeding | Ingebouwde voedingsingangAC5V 12/15/20A |
| Dimensie | 397(L)*230(B)*86(H) |
| Frequentiebereik detecteren | 0,1 GHz – 5,8 GM Hz |
|---|---|
| Voeding | 4V 600mA |
| Energieverbruik | 100 MW |
| Bereik detecteren | Straal 0,5-10M (afhankelijk van signaallengte) |
| Kleur | Blauw |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G 5.8G |
|---|---|
| Werkafstand | 1-20 m |
| UITGANGSvermogen | 4 watt |
| Voeding | AC Last (AC110-220V aan DC12V) & Autolast (DC12V) |
| Dimensie | L163*B85*H43mm |
| Automatische stroomgeschakelde voeding | 50 / 60 Hz / AC 100 ~ 240V |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 8W |
| Voeding | AC-adapter |
| Beveiligingsstraal | 10 tot 30 meter |
| Dimensie | 232*23*98mm |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G, UHF, VHF |
|---|---|
| Werkafstand | 2-40 M |
| UITGANGSvermogen | 18W |
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| Dimensie | 370 x 140 x 51mm |
| Jamming Range | Tot 20 m |
|---|---|
| Antenne | 8 pc's |
| Tijd bedienen | Bedrijfstijd: 24 uur continu |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC110-240V) |
| Totaal uitgangsvermogen | 16W |
| Voeding | AC 110~250V aan gelijkstroom 12V, auto 12V aan gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Batterij | Li-ionbatterij DC7,4V/3600mA/u |
| Totaal uitgangsvermogen | 3W |
| Werktijd van de batterij | 2 urenmaximum |
| Ladertijd | Rond 6 uren |
| Vastlopend type | GPS L1L2L3L4L5, Lojack, WiFi |
|---|---|
| Werkafstand | 1-20 m |
| UITGANGSvermogen | 4.2W |
| Voeding | AC100-240V en DC12V autolader |
| Dimensie | 177,5x76,5x36,5mm |
| Beveiligingsstraal | Tot 40 meter |
|---|---|
| totaal uitgangsvermogen | 20W |
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| Dimensie | 427*116*60mm (exclusief antennes) |
| Gewicht | 4,5 kg |