| Koelsysteem | Ingebouwde koelventilator |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Voeding | AC110-240V aan DC12V |
| Werktijd | Blijf 2 uur werken |
| Dimensie | 132x80x41mm en exclusief antennes |
| Vastlopend type | GPS L1 |
|---|---|
| Werkafstand | 1 tot 10 M |
| UITGANGSvermogen | 0,5 W |
| Voeding | Navulbare Li-Batterij |
| Dimensie | 90x50x15mm |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, VHF, UHF |
|---|---|
| Werkafstand | 2-40 M |
| UITGANGSvermogen | 15W |
| Voeding | Met AC-adapter (AC100-240V-DC12V) |
| Dimensie | 305 x 140 x 51 mm |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G |
|---|---|
| Werkafstand | 0.5 tot 10 meter |
| Antenne | Interne 3dBi |
| Bedrijfstijd | 2 -3 uur batterijduur of continu op netstroom |
| Huisvesting | ABS |
| Vastlopend type | 1.0G, 1.2G, 1.3G, WiFi2.4G/Bluetooth, GPS L1 |
|---|---|
| Werkafstand | 1-20 m |
| UITGANGSvermogen | 3W |
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| Dimensie | 120x74x29mm en exclusief antennes |
| UITGANGSvermogen | 400 watt |
|---|---|
| Waaier het Blokkeren | 50-200 m in standaardomgeving |
| Antenne | Externe breedband omnidirectionele antenne |
| Frequentieband | 20 tot 1000 MHz |
| Interne Modulatie | Directe digitale synthese |
| Jamming Range | Straal 15-20M voor GPS, 5-10M voor mobiele telefoon |
|---|---|
| Batterij | Ni-ionbatterij DC8,4V/2600mA/u |
| Blijf de tijd gebruiken | 90 minuten |
| Totaal uitgangsvermogen | 900mW |
| Maat | L110 x B62 x H30 mm |
| CDMA | 870 MHz-880 MHz |
|---|---|
| GSM | 930 MHz-960 MHz |
| DCS | 1805MHz-1880MHz |
| GPS | 1500 MHz-1600 MHz |
| ypische dekking | 1- 3 meter |
| Totaal uitgangsvermogen | 3W |
|---|---|
| Jamming Range | Tot 20 m |
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| AC-adapter | (AC100-240V-DC12V), 4000mA/H-batterij |
| Binnendoosafmeting | 220x202x65 mm |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Blijf de tijd gebruiken | ongeveer 90 minuten |
| Jamming Range | Straal 5-10M voor mobiele telefoon |
| Totaal uitgangsvermogen | 900mW |
| Maat | L110 x B62 x H30 mm |