| Beïnvloede Frequentiegebieden | WiFi:2400-2500MHztyu67 |
|---|---|
| Beveiligingsstraal | Tot 200 m |
| Voeding | AC-adapter |
| Totaal uitgangsvermogen | 100W |
| Gewicht | 19 kg |
| straalwaaier | 215m |
|---|---|
| GPSL1 | 1500-1600 MHz |
| GPSL2 | 1220-1230 MHz |
| GPSL3 | 1200-1210 MHz |
| GPSL4 | 1250-1280 MHz |
| Frequentiebereik | 850-2170 |
|---|---|
| Antenne | Interne 3dBi |
| Afmetingen | 97 x 47 x 18 mm (L x B x D) |
| Huisvesting | ABS |
| Het blokkeren Gebied | 0,5-10 meter |
| CDMA | 870 MHz-880 MHz |
|---|---|
| GSM | 930 MHz-960 MHz |
| DCS | 1805MHz-1880MHz |
| 3g | 2110 ~ 2170 MHz |
| Jamstraal | 1-3 meters |