| Jamstraal | 20-40 meter |
|---|---|
| Netto gewicht | 4kgs |
| Kleur | Zwart |
| Werktijd | Niet-einde het Werken |
| Temperatuur | -10 tot +55c |
| Jamming Range | Tot 40 m |
|---|---|
| Antenne | 6 stuks omnidirectionele antennes |
| UITGANGSvermogen | 15W |
| Voeding | AC110-220V±10% / DC5V 45-55Hz |
| Werkuren | lange tijd continu werken zonder stop |
| Kan blokkeren | Mobiele telefoon, 3G, WiFi, GPS, VHF/UHF |
|---|---|
| Beschikbaar systeem | Wereldwijd mobiel netwerk |
| Halve diameter van onderschepping | 1-25 m ((-75 dBm) |
| Antenne | 8 pc's |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC110-240V, DC5V) |
| Betrokken frequentie | alle CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G LTE, 4G WIMAX en GPSL1 |
|---|---|
| Jamming Range | Tot 20 m |
| Antenne | Externe antennes In alle richtingen al behandelde slechts neerstraalverbinding van TX frequentie |
| Totaal uitgangsvermogen | 3W |
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| Beschikbaar systeem | Inclusief analoog (AMPS, TACS, NMT) en digitaal (GPRS, GSM, 3G, DCS, CDMA, PDC, TDMA, PHS, PCS, IDEN |
|---|---|
| Jamming Range | Verstelbare straal: 1-40 M |
| Vermogen | 40W |
| Enkele uitgangsvermogen | 5W +/-200mA |
| Dimensie | 400(L)×300(B)×160(H)mm |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, 5G (Europees 3,6G-spectrum) |
|---|---|
| Werkafstand | 2-40 M |
| UITGANGSvermogen | 18W |
| Voeding | AC100-240V-DC12V |
| Dimensie | 370 x 140 x 51mm |
| Betrokken frequentie | CDMA, GSM, 3G, GPS, WiFi, DCS / STUKS |
|---|---|
| Beveiligingsstraal | 2-40 m |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC12V) |
| Antenne | 6 stks |
| Kleur | Zwart |
| Betrokken frequentie | CDMA, GSM, DCS, STUKS, 3G, WIFI2.4G |
|---|---|
| Totaal vermogen | 12.5W |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC12V) |
| Beveiligingsstraal | (2-40)M |
| Netto gewicht | 2.5 kg/pcs |
| Jamstraal | Tot 40 meter |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| Temperatuur | -10 tot +55c |
| Oorsprong | CHINA |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, VHF, UHF, WiFi 2.4G Werkafstand: 1-20 M |
|---|---|
| Werkafstand | 1-20 m |
| UITGANGSvermogen | 10W |
| Voeding | AC110V-240V / stroomuitgang: DC 12V-36V |
| Dimensie | 170×100×50 mm, niet inclusief antenne |