| Jamming Range | Straal 1-10 M |
|---|---|
| Enkele uitgangsvermogen | +30dBm /1W |
| Stroominvoer | AC110V-240V |
| Voedingsuitvoer | DC9V 1000 mAh |
| Typische batterijduur | 2-3 uur continu gebruik |
| Voeding | AC-adapter (AC110V-240V) |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 16W |
| Jamming Range | Tot 20 m |
| Dimensie | 360 mm ((L) × 180 mm ((W) × 60 mm ((H) |
| Gewicht | 3.0KG |
| Jamming Range | Tot 20 |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 3W |
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| Antenne | Externe antennes In alle richtingen al behandelde slechts neerstraalverbinding van TX frequentie |
| Dimensie | 126x76x35mm en om antennes niet te omvatten |
| Jamstraal | 2 tot 20 meter |
|---|---|
| Koelsysteem | Hoog rendement radiator van aluminiumlegering, ingebouwde koelventilator |
| Voeding | AC110-240V aan DC12V |
| Werktijd | Ingebouwde batterij/4000 mAh |
| Blijf werkend | meer dan 2,0+ uur |
| Jamming Range | Tot 300m |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 200-250w |
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| Vastlopend type | Bereik het Blokkeren |
| Type antennes | Richtingantenne of omini-Richtingantenne |
| Enkele uitgangsvermogen | +35dBm/2W |
|---|---|
| Stroominvoer | AC110V/220V |
| Totaal uitgangsvermogen | 10W |
| Temperatuur | -40 tot +55 ℃ |
| Vermogen | DC5V 30A |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Isolatie signaalfrequentie | GPS: 1500-1600 MHz |
| Voeding | Navulbare Li-Batterij |
| UITGANGSvermogen | 0,5 W |
| Het blokkeren Straal | tot 10m |
| Voeding | AC-adapter (AC160-240V) |
|---|---|
| Enkele uitgangsvermogen | -200mA/2W |
| Vermogen | 16W |
| Het blokkeren belde | 1-40 M |
| Dimensie | 400(L)×300(B)×130(H)mm |
| Jamming Range | 2-20 meter straal |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 4W |
| Voeding | Ingebouwde batterij |
| Kleur Zwart | Metaal |
| Dimensie | 132x80x41mm en exclusief antennes |
| Antennes | 6 x 2,5 dBm omnidirectionele antennes met hoge versterking |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | Tot 4,2 W |
| OWE LEVERING | AC100-240V en DC12V autolader |
| Jamming Range | Tot 30 m |
| Oorsprong | CHINA |