| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Werkafstand | 1-20 m |
| UITGANGSvermogen | 5.5W |
| Voeding | Met AC-adapter (AC100-240V-DC12V), 7,4V 4000mA/H batterij |
| Dimensie | 126x76x35mm en om antennes niet te omvatten |
| Totaal vermogen | 7W |
|---|---|
| Autolader | DC12V IN |
| Voeding | 50-60 Hz wisselstroom (110-240 V wisselstroom/12 V gelijkstroom) |
| Afmetingen | 160*83*46mm (exclusief antenne) |
| Verpakkingsmaat | 25*24*7cm |
| Totaal uitgangsvermogen | 3W |
|---|---|
| Standaarden voor de interfaces van de dekking | -1.0G/1.1G:980-1100MHz -1.2G:1100-1200MHz -1.3G:1200 -1360MHz -2.4G:2400 - 2500MHz -GPSL1:1500-1600M |
| Jamming Range | Tot 20 m |
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| AC-adapter | (AC100-240V-DC12V), 4000mA/H-batterij |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, GPS L1L2L5, Lojack |
|---|---|
| Werkafstand | 1-15 M |
| UITGANGSvermogen | 3W |
| Voeding | AC 110~250V aan gelijkstroom 12V, auto 12V aan gelijkstroom 12V |
| Dimensie | 127/250x75x34mm |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, 2,4G WiFi |
|---|---|
| Werkafstand | tot 150 m |
| UITGANGSvermogen | 80W |
| Voeding | AC110V~220V/DC24V |
| Dimensie | 41,5*17,5*7,5CM |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Werkafstand | 1-20 m |
| UITGANGSvermogen | 5.5W |
| Voeding | Met AC-adapter (AC100-240V-DC12V), 7,4V 4000mA/H batterij |
| Dimensie | 126x76x35mm en om antennes niet te omvatten |
| Betrokken frequentie | GSM,DCS/PCS,3G,WiFi2.4G,UHF |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Totaal uitgangsvermogen | 15 watt |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC12V) |
| Beveiligingsstraal | Tot 40 m |
| Signaalbandbreedte isoleren | CDMA: 850-894 MHz GSM: 925-960 MHz DCS: 1805-1880 MHz CDMA1900: 1900-1980 MHz 3G: 2110-2170 MHz |
|---|---|
| Stroombron | Stekker, autoadapter of ingebouwde batterij |
| interne batterij | 2000 mAh oplaadbare li-ion |
| Dekkingsgebied | 5-15 meters |
| Totaal uitgangsvermogen | 3W |
| Jamming Range | tot 10m |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 12W |
| Tijd bedienen | 24 uur continu |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC110-240V DC5V 12A) |
| Antenne | 10 pc's |
| Frequentie | 1570-1580MHz (houd er rekening mee dat dit van toepassing is op uw land) |
|---|---|
| Typische dekking | 2 tot 10 meter |
| Signaalbron | Samengestelde PLL |
| Stroombron | 12V |
| Werkstroom | 100 ma |