| Totale productiemacht | 2.0W |
|---|---|
| Kleur | Donkerblauw |
| Beveiligingsstraal | Tot 15 meter |
| Apparatenafmeting | 113(H)×60(L)×30(B)mm |
| Verpakking Details | Karton met Netural-Verpakking |
| Vastlopend type | WiFi 2.4G 5.2g 5.8g |
|---|---|
| Werkafstand | 2-30 M |
| UITGANGSvermogen | 4W |
| Voeding | Met AC-adapter (AC100-240V-DC12V) |
| Dimensie | 251x 140x 47 mm |
| Jamstraal | 20-60 meter |
|---|---|
| Werktijd | Niet-einde het Werken |
| Koelsysteem | Hoogefficiënte radiator van aluminiumlegering, ingebouwde 5 koelventilator |
| Voeding | AC110-240V aan DC24V |
| Productgrootte | 355x 238x 60mm (exclusief antenne) |
| Voeding | Ingebouwde voedingsingang AC5V 12/15/20A |
|---|---|
| Antenne | Ingebouwde omnidirectionele antenne |
| Jamming Range | 1-15 m (ongeveer 200 m²) |
| Telefoontype werk | WIFI/LTE- en 2G/3Gall-telefoon |
| Maat | 397(L)*230(B)*86(H) |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, GPS L1L2L3L4L5 |
|---|---|
| Werkafstand | 2-40 M |
| UITGANGSvermogen | 7W |
| Voeding | Met AC-adapter (AC100-240V-DC12V) |
| Dimensie | 305 x 140 x 51 mm |
| Antenne | 8 pc's |
|---|---|
| Beschikbaar systeem | wereldwijd mobiel telefoonnetwerk |
| Halve diameter van onderschepping | 1-25 m ((-75 dBm) |
| Voeding | AC-adapter (AC110-240V DC9V) |
| Tijd bedienen | 24 uur continu |
| Materiaal | Aluminium/legering |
|---|---|
| Beveiligingsstraal | Tot 15 meter |
| Kleur | Donkerblauw |
| Totaal uitgangsvermogen | 2.0W |
| Apparatenafmeting | 113(H)×60(L)×30(B)mm |
| Antennes | 8 STKS 350 mm Omni-antenne |
|---|---|
| Autolader | Gelijkstroom-12V |
| Typ van verstoringsapparaat | Bureaublad |
| Jamming Range | 1040m |
| Voeding | AC-110-240V, DC-12V |
| Beveiligingsstraal | 0,5-1,5 meter |
|---|---|
| Batterij binnenin | 6000mAh / 12V (3 * 2000mAh) |
| Voeding | Batterij binnenin / AC-adapter |
| Interceptie. | Modus Akoestische interferentie |
| Schaalmateriaal | Metaal |
| Vastlopend type | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Werkafstand | Tot 15M (afhankelijk van de signaallengte van de mobiele telefoon) |
| Totaal uitgangsvermogen | 3W |
| Werktijd van de batterij | 2 urenmaximum |
| Ladertijd | Rond 6 uren |