| Totaal uitgangsvermogen | 20W |
|---|---|
| Jamming Range | Tot 60M |
| Antennes | Externe antennes In alle richtingen al behandelde slechts neerstraalverbinding van TX frequentie |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, 100 tot 240 V |
| Dimensie | 210 x 50 x 170 mm |
| Type antennes | High Gain Omnidirectionele Antennen |
|---|---|
| Totale rf-Macht | 868 Watts |
| Voedingbron | Extra AC Generator (5000W) |
| Totaal stroomverbruik (+28VDC) | Maximaal 7000VA |
| bedrijfstemperatuurbereik | -20Ċ...+50Ċ |
| Beveiligingsstraal | 2-20M |
|---|---|
| Voeding | adapter 50 tot 60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) |
| Autolader | DC12V IN |
| VERPAKKINGSGROOTTE | 25*24*8cm |
| Netto gewicht | 1,5 kg |
| Beïnvloede Frequentiegebieden | CDMA,GSM,DCS/PCS,3G,4G(Wimax) |
|---|---|
| Beveiligingsstraal | 20-100m |
| Totaal uitgangsvermogen | 70W |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC110/220V-DC27V) |
| Gewicht | 19 kg |
| Blokfrequentie | GSM CDMA DCS STUKS 3G 4G Wimax |
|---|---|
| Macht van Elke Frequentieband | Kan onafhankelijk Regelbaar zijn |
| Functie | Frequentiebanden en Verkiesbare Outputmacht. |
| Beveiligingsstraal | (20-100)M |
| Totaal uitgangsvermogen | 70W |
| Uitvoer | Video1, Video2, Video3 |
|---|---|
| Frequentie Gemiddeld | 900M(895MHZ-1005MHZ) 1200M(1195MHZ-1305MHZ) 2400M(2395-2505MHZ) |
| Blijf de tijd gebruiken | 90 minuten. |
| Jamming Range | Tot 20 meter |
| Totaal uitgangsvermogen | 900mW |
| Betrokken frequentie | 4G(LTE),3G,DCS/PCS,GSM,CDMA |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC110/220V-DC27V) |
| Beveiligingsstraal | 20-100m |
| Totaal uitgangsvermogen | 70W |
| Maat | 34*13*27cm |
| Type antennes | omni-directioneel |
|---|---|
| Jamming Range | 1-20 meter (straal) |
| Werkuur van de batterij | 2Hours |
| Ondersteunende werkfrequenties | 3G/4G/GPS/wifi/Lojack |
| Ondersteuning autolader | Gelijkstroom-12V |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G |
|---|---|
| Werkafstand | 2-40M(@-75dBm) |
| UITGANGSvermogen | 15W |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC12V) |
| Dimensie | 305 x 140 x 51 mm |
| Koelsysteem | Ingebouwde koelventilator |
|---|---|
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Werktijd | Blijf werkend 2,5 U |
| Voeding | AC100-240V tot DC12V |
| Binnendoosafmeting | 220x202x65 mm |