| Jamming Range | Straal 1~20 meter |
|---|---|
| Dimensie | 230(L)×110(B)×36(H)mm (exclusief antenne) |
| Gewicht | 1200g |
| Vermogen | DC5V 8A |
| Stroominvoer | AC110V-220V |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Voeding | AC100-240V tot DC12V |
| Koelsysteem | Ingebouwde koelventilatoren |
| Werktijd | Ondersteuning 24 uur non-stop werken |
| Transportpakket | Neutrale verpakking |
| Totaal uitgangsvermogen | 35W |
|---|---|
| Halve diameter van onderschepping | 2m-50m |
| Stroombron | AC-adapter |
| Kleur | Zilver |
| Dimensie (LXWXH) | 455 x 254 x 68mm |
| Sollicitatie | Conferentiecentrum |
|---|---|
| Werkende band | 2400-2500 MHz |
| Totaal vermogen | 1 watt |
| Typische dekking | 1-10 meter |
| Ingebouwd in oplaadbare lithiumbatterijen | DC3,7V 700mAh |
| Koelsysteem | Hoog rendement radiator van aluminiumlegering, ingebouwde 1 koelventilator |
|---|---|
| Jamstraal | 2 tot 20 meter |
| Totaal uitgangsvermogen | 3W |
| Werktijd | Doorwerken 1,5 uur |
| Kleur | Zwart |
| Beveiligingsstraal | 20-60 meter |
|---|---|
| Typ van het jamsignaal | Volledige banden mobiele telefoon 4G/3G/2G+WiFi(2.4G,5.8G)+Lojack/UHF/VHF |
| UITGANGSvermogen | Totaal 65-71W |
| Koelsysteem | Ingebouwde 5 koelventilator |
| Afmetingen | 355x 238x 60mm (exclusief antenne) |
| Typ van verstoringsapparaat | Bureaublad |
|---|---|
| Koelsysteem | Ingebouwde 5 koelventilatoren |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Jamstraal | 2-40 meter |
| banden | 18 Kanalen |
| Vastlopend type | CDMA, GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G |
|---|---|
| Werkafstand | 1-50 M |
| Totaal uitgangsvermogen | 16W |
| Voeding | AC-adapter (AC220V-DC19V) |
| Maat | 210*50*170mm |
| Vastlopend type | RC-315, 433, 868 MHz |
|---|---|
| Werkafstand | 1-30 meter |
| Voeding | AC100-240V-stekker en DC12V-autolader |
| Totaal uitgangsvermogen | 10W |
| Afmetingen | 177,5x76,5x36,5mm |
| Vastlopend type | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, GPSL1, WiFi2.4G |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 10W |
| Stroominvoer | AC110V/220V |
| Vermogen | DC5V 30A |
| Temperatuur | -40 tot +55 ℃ |