| Jamming Range | 1-20 meter (straal) |
|---|---|
| Type antennes | omni-directioneel |
| Typ van verstoringsapparaat | Handheld |
| Antennes | 8PCS Omni-antenne |
| Voeding | AC-100-240V, DC-12V, 4000mA/H-batterij |
| Jamming Range | tot 100 meter |
|---|---|
| Totale productiemacht | 70W |
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| AC-adapter | AC100-240V-DC24-27V |
| Dimensie | 335x238x60mm |
| Jamming Range | tot 100 m |
|---|---|
| banden | 6 kanalen |
| Antenneparameters | Omni-antennes |
| Totaal uitgangsvermogen | 70W |
| Dimensie | 335x238x60mm |
| Vastlopend type | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, GPS L1 |
|---|---|
| Werkafstand | 1 - 20m |
| Totaal uitgangsvermogen | 3W |
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| Antenne | Externe Omni-directionele antenne 6 stuks |
| GPS-trackingkanalen | GPS-L1, GPS-L2, GPS-L5 |
|---|---|
| Bedrijfszone | Tot 15 meter |
| Bedrijfsstroom | ongeveer 1100mA |
| Stroom | 75 dBm |
| Adapters Beschrijving | AC-adapter 110V-250V – DC 12V 2000mA) |
| Beschikbaar systeem | wereldwijd mobiel telefoonnetwerk |
|---|---|
| Voeding AC-adapter (AC110V-240V DC9V) Bedrijfstijd | 2-3 uur |
| Totale produktie | 1.2W |
| emidiameter van onderschepping | Tot 5 m (-75 dBm) |
| Dimensie | 160 (L)×57(B)×22(H)mm |
| elding straal | 2-40 m |
|---|---|
| Antenne | 6 stuks Antennes |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC12V) |
| UITGANGSvermogen | 15 watt |
| Kleur | Zwart |
| Beveiligingsstraal | 2-40 m |
|---|---|
| Voeding | AC-adapter (AC220V-DC12V) |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 2.5 kg/pcs |
| Verpakking Details | Karton met Netural-Verpakking |
| Totaal uitgangsvermogen | 200W |
|---|---|
| Jamming Range | tot 150 m |
| Beïnvloede Frequentiegebieden | 3G WiFi GSM CDMA 4G PCS Dcs |
| Speciale Te verhinderen Technologie | Interferentie tussen Elke Frequentieband |
| Aanmeldingsgebied | Militaire eenheden, Gevangenis, Politie, Bomopruiming |
| Totaal uitgangsvermogen | 16W |
|---|---|
| Werktijd | Niet-einde het Werken |
| Jamstraal | 2-50 meter |
| Voeding | AC100-240V tot DC12V |
| Kleur | Zilver |