| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G |
|---|---|
| Werkafstand | 1 tot 10 M |
| UITGANGSvermogen | 1.5W |
| Voeding | AC-laderadapter 5V 2A, auto-DC-lader 5V 2A. |
| Dimensie | 110 x 62 x 18 mm (L x W x D) |
| Jamming Range | Straal 1-10M |
|---|---|
| Dimensie | 110(L) ×62(B) × 30(H)mm |
| Vermogen | DC7,4V 3000mAh |
| Stroombron | Stekker, autoadapter of ingebouwde batterij (7,4 V 3000 mAh) |
| Totaal uitgangsvermogen | 6W |
| Totaal werkgroepen | 8 kanalen |
|---|---|
| Verstelbaar | Ja |
| Kan in de auto worden gebruikt | Ja, DC12V. |
| Typ van verstoringsapparaat | Bureaublad |
| Dimensie | 370 x 140 x 51mm |
| Jamming Range | Tot 25 m |
|---|---|
| Antenne | 8 stuks (vastzetten van de antenne volgt het teken in het apparaat) |
| Tijd bedienen | 24 uur continu |
| Totaal uitgangsvermogen | 16W |
| Gewicht | 3200g |
| Antenne | Externe antennes In alle richtingen al behandelde slechts neerstraalverbinding van TX frequentie |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 15W |
| Betrokken frequentie | CDMA,GSM,DCS,PCS,3G,4G LTE,4G Wimax |
| Jamming Range | Tot 40 m |
| AC-adapter | AC100-240V-DC12V |
| Totaal uitgangsvermogen | 300-500 W |
|---|---|
| Jamming Range | Tot 400M |
| Antennes | Externe omnidirectionele of directionele antennes die alleen de downlink van de TX-frequentie bestri |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, 100 tot 240 V |
| AC-adapter | AC100-240V-DC24- |
| Type antennes | omni-directioneel |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 10W |
| Totaal werkgroepen | 3 kanalen |
| Kan in de auto worden gebruikt | DC12V |
| Verstelbaar | Ja |
| Operationele temp | -20°c- +50°c |
|---|---|
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Totaal uitgangsvermogen | Tot 4,2 W |
| Jamming Range | Tot 30 m |
| Gewicht | Ongeveer 1,2 kg. |
| Frequentie Gemiddeld | 900M(895MHZ-1005MHZ) 1200M(1195MHZ-1305MHZ) 2400M(2395-2505MHZ) |
|---|---|
| Uitvoer | Video1, Video2, Video3 |
| Jamming Range | Tot 20 meter |
| Blijf de tijd gebruiken | 90 minuten. |
| UITGANGSvermogen | 25dBm, 25dBm, 23dBm |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G, GPSL1 |
|---|---|
| Werkafstand | 2-40 M |
| UITGANGSvermogen | 20W |
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| Dimensie | 427*116*60mm (exclusief antennes) |