| Frequentiebereik | 25-2500 MHz 25-3600 MHz 25-6000 MHz |
|---|---|
| Stortingsbron | Synthesetechnologie voor digitale signaalbronnen |
| Kanaalfrequentienummer | 15 banden, maximaal: 20 banden |
| Pas de frequentie en het uitgangsvermogen aan | Afstandsbediening |
| Gebouwd in batterij | 35AH/24-28VDC |
| Productnaam | 5-bands audiostoorzender Signaalblokkering voor mobiele telefoons UHF-storingsapparaat |
|---|---|
| Geïsoleerd bereik | 1-15 meters |
| Maat | 245(L)×85(B)×30(H) |
| Gewicht | 1500 gr |
| Verpakking Details | Karton met Netural-Verpakking |
| Jamming Range | Tot 20M (hangt nog steeds af van de lokale signaallengte) |
|---|---|
| Antennesdetails | High-tech Rubber (8 Eenheden) |
| Totaal uitgangsvermogen | 4W |
| Werktijd van de batterij | meer dan 2 uren |
| Ladertijd | rond 10 uren |
| Met DIP-schakelaar | Ja |
|---|---|
| Met autolader | Ja |
| Ingebouwde batterij | Ja |
| Antennes | Ja |
| Blokkeren | Alle mobiele telefoonsignalen, LOJACK GPS, Wi-Fi, RF-signalen |
| Jamming Range | Straal 1-10 M |
|---|---|
| Levensduur van de batterij | 2-3 uur continu gebruik |
| Stroominvoer | AC110V-240V |
| Vermogen | DC9V 1000 mAh |
| Stroombron | Stekker, autoadapter of ingebouwde batterij (7,2 V 3000 mAh) |
| Jamming Range | Tot 20 m |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 3W |
| Antenne | Externe antennes In alle richtingen al behandelde slechts neerstraalverbinding van TX frequentie |
| AC-adapter | (AC100-240V-DC12V),4000mA/H-batterij |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, 100 tot 240 V |
| Jamming Range | Tot 40 m |
|---|---|
| GPS-signalen | GPS-L1,L2,L3,L4,L5 |
| Totaal uitgangsvermogen | 7W |
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| AC-adapter | AC100-240V-DC12V |
| Vastlopend type | GPS-L1 L2 L5 |
|---|---|
| Werkafstand | 215m |
| Voeding | AC110-240V/DC12V |
| Totaal uitgangsvermogen | Tot 2 Watt |
| Kleur | Skyblue |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi, GPS, Lojack, UHF, VHF |
|---|---|
| Werkafstand | 2-40M(@-75dBm) |
| UITGANGSvermogen | 28,5 W |
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| Dimensie | 330x238x60mm |
| Signaalbandbreedte isoleren | CDMA:851-894 MHz GSM: 925-960 MHz DCS:1805-1880 MHz PCS: 1920-1990 MHz 3G: 2110-2170 MHz |
|---|---|
| Dekkingsgebied | Tot 5M |
| Totaal uitgangsvermogen | 0,5 W |
| Typische batterijduur | Typische levensduur van de batterij: 120 minuten |
| Gemiddelde Outputmacht | dBm 10 |