| Jamming Range | Tot 40 m |
|---|---|
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| -CDMA/GSM850-960MHz -DCS/PCS1805-1990MHz -3G11990-2100MHz -3G22100-2170MHz -LOJACK167-175MHz -G | Externe antennes In alle richtingen al behandelde slechts neerstraalverbinding van TX frequentie |
| AntenneUitgangsvermogennas | 15 watt |
| Betrokken frequentie | CDMA/GSM,DCS/PCS, 3G1,3G2,LOJACK,GPS: |
| Vastlopend type | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G |
|---|---|
| Werkafstand | 1-30 meter |
| UITGANGSvermogen | 10 watts |
| Energieverbruik | 33W |
| Gewicht | 2 kg |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G |
|---|---|
| Werkafstand | 1-30M(-75dBm) |
| UITGANGSvermogen | 16W |
| Voeding | AC-adapter (AC220V-DC19V) |
| Dimensie | 210*50*170mm |
| Jamming Range | Straal 1- 10 m |
|---|---|
| Kleur | Zilver |
| Dimensie | 100(L)*50(B)*18(H) mm |
| Gewicht | 100 g |
| Stroominvoer | AC110V-240V |
| Vastlopend type | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, GPS L1L2L5 |
|---|---|
| Werkafstand | 1 tot 20 meter |
| Voeding | AC110-240V aan DC12V |
| Werktijd | Blijf 2 uur werken |
| Productgewicht | Ongeveer 1kg |
| Jamming Range | 1 tot 10 m |
|---|---|
| Enkele uitgangsvermogen | +30dBm /1W |
| Stroominvoer | AC110V-240V |
| Voedingsuitvoer | 8V 3000mA/u |
| Temperatuur | -40 tot +55 ℃ |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G |
|---|---|
| Werkafstand | 1-10 meter |
| Enkele uitgangsvermogen | +30dBm/1W |
| Stroominvoer | AC110V-240V |
| Temperatuur | -40 tot +55 ℃ |
| Vastlopend type | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G |
|---|---|
| Werkafstand | 1 - 20m |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, 100 tot 240 V |
| Totaal uitgangsvermogen | 3W |
| AC-adapter | (AC100-240V-DC12V), 4000mA/H-batterij |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, VHF, UHF, WiFi, GPS, Lojack |
|---|---|
| Werkafstand | 1- 10M |
| UITGANGSvermogen | 12W |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC110-240V DC5V 12A) |
| Dimensie | 420(L)×140(B)×40(H) |
| Totaal vermogen | 12Watt |
|---|---|
| Maat | 263(L)*140(W)*50(H)mm |
| RF -frequentie | CDMA (850-894MHz) DCS&PHS (1930-1990MHz) 3G (2100-2170MHz) GPS (1500-1600MHz) WiFi (2400-2500MHz |
| Beveiligingsstraal | Tot 40 meter |
| Voeding | Wisselstroom 110V-240V / gelijkstroom 5V |