| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G 5.8G, alle GPS-bandenM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G 5.8G, GPS L1 |
|---|---|
| Werkafstand | 2 tot 20 m |
| UITGANGSvermogen | 8.4W |
| Voeding | adapter 50 tot 60 Hz AC (110-240 V AC/12 V DC) Autolader: DC12V IN |
| Dimensie | 165*96*46mm |
| Jamming Range | Straal 1- 10 m |
|---|---|
| Stroominvoer | AC110V-240V |
| Vermogen | DC5V 800 mAh |
| Dimensie | 100(L)*50(B)*18(H) mm |
| Gewicht | 100 g |
| Beveiligingsstraal | Tot 20 meter |
|---|---|
| Voeding | Met AC-adapter (AC100-240V-DC12V), 7,4V 4000mA/H batterij |
| Oplaadtijd | Ongeveer 5 uur |
| Tijd gebruiken | ongeveer 90 minuten |
| UITGANGSvermogen | 5.5W |
| Jamming Range | Tot 30 m |
|---|---|
| Antenne | Externe antennes In alle richtingen al behandelde slechts neerstraalverbinding van TX frequentie |
| Totaal uitgangsvermogen | 4W |
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| Dimensie | 251x 140x 47 mm |
| Beveiligingsstraal | Tot 20 meter |
|---|---|
| Oplaadtijd | Ongeveer 5 uur |
| Tijd gebruiken | ongeveer 90 minuten |
| UITGANGSvermogen | 5.5W |
| Voeding | Met AC Adapter |
| Totaal uitgangsvermogen | 4.0W |
|---|---|
| Betrokken frequentie | 2.4G1,2.4G2,5.8G1, 5.8G2 |
| Jamming Range | Tot 25 m |
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| Dimensie | 210 x 50 x 170 mm |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, UHF, VHF |
|---|---|
| Werkafstand | 2-40M(@-75dBm) |
| UITGANGSvermogen | 15W |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC220V-DC12V) |
| Dimensie | 32*11,5*5,5 cm |
| Jamming Range | Straal 1- 25M |
|---|---|
| Stroominvoer | AC160V-240V |
| Werktijd | Meer dan 1 uur |
| Kleur | Zilver |
| Dimensie | 370(L) ×140(B)×40(H) mm exclusief antenne |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
|---|---|
| Koelsysteem | Ingebouwde 5 koelventilatoren |
| Werktijd | Ondersteuning 24 uur non-stop werken |
| Jamstraal | 2-40 meter |
| Voeding | AC110-240V aan DC12V |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi 2.4G 5.8G, GPS L1, RC 315 433 868 |
|---|---|
| Werkafstand | 2 tot 20 m |
| UITGANGSvermogen | 10W |
| Voeding | 100-240 V wisselstroom, 12 V gelijkstroom |
| Dimensie | 171*98*58mm (exclusief antennes) |