| Vastlopend type | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G |
|---|---|
| Werkafstand | 1 - 20m |
| Totaal uitgangsvermogen | 4W |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC110V-240V,DC5V) |
| Tijd bedienen | 12 uur continu |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Werkafstand | 2-40 M |
| UITGANGSvermogen | 15W |
| Voeding | Wisselstroom: 110/220 V DC12V, elektrische stroom: 8A |
| Dimensie | 32*11,5*5,5 cm |
| Antenne | 10 antennes |
|---|---|
| Jamming Range | Radius 1-20 m |
| Werktijd | 1.5-3 uren |
| Kleur | Zwart |
| Dimensie | 170×100×50 mm exclusief antenne (met antennehoogte in 255 mm) |
| Jamming Range | tot 500 m |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 240W |
| Voeding | 50 tot 60 Hz, 100 tot 240 V |
| AC-adapter | AC100-240V,DC27V |
| Dimensie | 588 X 600 X 600mm |
| Beveiligingsstraal | 2-40 m |
|---|---|
| Voeding | AC-adapter (AC220V-DC12V) |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 2.5 kg/pcs |
| Verpakking Details | Karton met Netural-Verpakking |
| CDMA/GSM | 850-970 MHz |
|---|---|
| DCS/PHS | 1805-1930 MHz |
| Wifi | 2400-2500MH |
| Jamming Range | 1 tot 10 m |
| Vermogen | 7,4V 2200mA/u |
| Jamming Range | Straal 1~10 meter |
|---|---|
| Enkele uitgangsvermogen | +30dBm/1W |
| Vermogen | DC8V 3000 mAh |
| Temperatuur | -40 tot +55 ℃ |
| Stroominvoer | AC110V-240V |
| Betrokken frequentie | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, WIFI 2.4G, VHF 135, UHF 400 |
|---|---|
| Afschermingsradius | 2-40 m |
| Totaal uitgangsvermogen | 15W |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC110V-220V,DC12V) |
| Kleur | Zwart |
| UITGANGSvermogen | 15 watt |
|---|---|
| Kleur | Zwart |
| Betrokken frequentie | CDMA/GSM, DCS, 3G, GPS, Lojack, UHF |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC110-220V-DC12V) |
| Beveiligingsstraal | (2-40) meter@-75dBm (afhankelijk van de sterkte van het signaal in een bepaald gebied.) |
| Operationele temp | -20°c- +50°c |
|---|---|
| Vochtigheid | 5% - 95% |
| Totaal uitgangsvermogen | Tot 4,2 W |
| Jamming Range | Tot 30 m |
| Gewicht | Ongeveer 1,2 kg. |