| Vastlopend type | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, 4G, GPS L1L2L5 |
|---|---|
| Werkafstand | 1 tot 20 meter |
| Voeding | AC110-240V aan DC12V |
| Werktijd | Blijf 2 uur werken |
| Productgewicht | Ongeveer 1kg |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G, GPS |
|---|---|
| Werkafstand | 1-20 m |
| UITGANGSvermogen | 4 watt |
| Voeding | AC Last (AC110-220V aan DC12V) & Autolast (DC12V) |
| Dimensie | L163*B85*H43mm |
| Halve diameter van onderschepping | 20-40 meter |
|---|---|
| Gewicht | 3 kg |
| Relatieve vochtigheid | 20%-95% |
| Werktemperatuur | -40 ~ +55 graad Celsius |
| Voeding | AC110-220V±10% / DC5V 45-55Hz |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, GPS L1 |
|---|---|
| Werkafstand | 1-20 m |
| UITGANGSvermogen | 3W |
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| Dimensie | 126x76x35mm en om antennes niet te omvatten |
| Totaal vermogen | 12Watt |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroom 110-240 V / gelijkstroom 5 V |
| Beveiligingsstraal | Tot 40 meter |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht | 3 kg |
| Typische dekking | 5-25 meter |
|---|---|
| Stroombron | Wisselstroomadapters |
| Werkstroom | 6 - 8A |
| UITGANGSvermogen | 4W |
| Frequentie voor Amerika | GSM850, GSM900, GSM1900 en W-CDMA 2110MHz |
| Kan blokkeren | CDMA, GSM, DCS, PCS, 3G, WIFI |
|---|---|
| Jamming Range | Radius 1-20 m |
| Antenne | 6 stks |
| Totaal uitgangsvermogen | 12W |
| Stroombron | AC-aanpassing (AC110V-240V DC5V) |
| Totaal uitgangsvermogen | 16W |
|---|---|
| Jamming Range | Tot 20 m |
| Antenne | 8 pc's |
| Tijd bedienen | 24 uur continu |
| Voeding | Wisselstroomadapter (AC110-240V) |
| Totaal werkgroepen | 16 kanalen |
|---|---|
| Verstelbaar | Ja |
| Kan in de auto worden gebruikt | DC12V |
| Totaal uitgangsvermogen | 30-38W |
| Transportpakket | Net -pakket |
| Vastlopend type | CDMA, GSM, DCS/PCS, 3G |
|---|---|
| Werkafstand | 5 ~ 25 meter |
| Interface | 4 x SMA 3dB-antennes |
| Stroombron | Wisselstroomadapters |
| Afmetingen (LxWxD) | 213 x 170 x 41 mm |