| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, WiFi2.4G |
|---|---|
| Werkafstand | 1-20 m |
| UITGANGSvermogen | 5.5W |
| Voeding | Met AC-adapter (AC100-240V-DC12V), 7,4V 4000mA/H batterij |
| Dimensie | 156 x 88 x 46 mm (jammer zonder antenne) |
| RF -frequentie | CDMA (850-894MHz) GSM (925-960MHz) DCS (1805-1880MHz) PHS (1920-1990MHz) 3G (2100-2170MHz) |
|---|---|
| Voeding | Wisselstroom 110-240 V / gelijkstroom 5 V |
| Afschermingsradius | Tot 40 meter |
| Totaal vermogen | 12Watt |
| Gewicht | 3 kg |
| Voeding | AC 110~250V aan gelijkstroom 12V, auto 12V aan gelijkstroom 12V |
|---|---|
| Batterij | Li-ionbatterij DC7,4V/3600mA/u |
| Totaal uitgangsvermogen | 3W |
| Werktijd van de batterij | 2 urenmaximum |
| Ladertijd | Rond 6 uren |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, GPSL1 |
|---|---|
| Werkafstand | 1-20 m |
| UITGANGSvermogen | 4W |
| Voeding | Met AC-adapter (AC100-240V-DC12V), 4000mA/H batterij |
| Dimensie | 132x80x41mm en exclusief antennes |
| Jamming Range | Tot 20 meter |
|---|---|
| Veiligheidsregelgeving | Wisselstroomadapter UL (E190582) CSA (LR112971 niveau 3) |
| Dimensie | 245 x 85 x 30 mm |
| Vermogen | Gelijkstroom 5V 8A |
| Stroominvoer | AC110V-240V |
| Jamming Range | Tot 300m |
|---|---|
| Totaal uitgangsvermogen | 200-250w |
| Voeding | 50 aan 60Hz, 100 aan 240V AC |
| Vastlopend type | Bereik het Blokkeren |
| Type antennes | Richtingantenne of omini-Richtingantenne |
| Vastlopend type | CDMA/GSM, DCS/PCS, 3G, 4G, 2,4G WiFi |
|---|---|
| Werkafstand | 1-40 M |
| UITGANGSvermogen | 16W |
| Voeding | AC-adapter (AC160-240V) |
| Dimensie | 400(L)×300(B)×130(H)mm |
| Totaal uitgangsvermogen | 320 Watt. |
|---|---|
| Beveiligingswaaier | 300 tot 500m (Signaalsterkte <=75dbm.) |
| Type antennes | 6 stuks externe hoge versterking (7-8dBi) omnidirectioneel (standaard) |
| Werkfrequentie | 6 banden |
| Totaal systeemgewicht | Ongeveer 60 kg |
| Signaalbandbreedte isoleren | CDMA800 850-894MHz -GSM900 925-960MHz -DCS1800 1805-1880MHz -PCS1900 1930-1990MHz -3G:2110-2170MHz |
|---|---|
| Totaal vermogen | 250w |
| Beveiligingsstraal | 200-500M (gebaseerd op signaalsterkte op de achtergrond<=-75dBm) |
| Frequentiebanden | tot en met 5 banden |
| Stroomverbruik | 1000W |
| Jamming Range | 1-20 meter is afhankelijk van de verschillende lokale signaalsterkte |
|---|---|
| Laadkracht | AC-100-240V, DC-12V |
| Ingebouwde interne batterij | Ja |
| Ingebouwde batterij | 4700mA/u |
| Transportpakket | Dozen |